Estetinis – Funkcinis Plombavimas

estetinis plombavimas

Estetinis – funkcinis plombavimas – danties struktūros atstatymas. Labiausiai tausojantis dantų restauracijos metodas, maksimaliai išsaugantis kietuosius danties audinius.

Plombuoti galima tiek priekinius, tiek krūminius dantis. Estetinio plombavimo metu dantys yra atkuriami sluoksniais, kurie leidžia sukurti natūralią danties išvaizdą: spalva, skaidrumas, forma, individualūs danties bruožai.

Toks plombavimas yra atliekamas nudilusių, nuskilusių dantų atstatymui, ėduonies pažeistiems dantims, ortodontinio gydymo metu (prieš ar po), kai yra reikalingas sąkandžio pakėlimas, įvyko danties trauma, dėl estetinių priežasčių (pavyzdžiui, tarpams tarp dantų uždaryti ar dantų formai padailinti), ar pakeisti senas plombas. Estetinis plombavimas yra viena iš terapinio gydymo dalių.

Ką reikia žinoti prieš plombavimą?

Kelios dienos prieš plombavimą yra būtina atlikti profesionalią burnos higieną. Jeigu planuojate atlikti ir dantų balinimo procedūras, jos turi būti atliekamos prieš plombavimą. Taip pat prieš plombavimą dantenos negali būti kraujuojančios. Tai svarbu išsigydyti prieš procedūrą.

Ką reikia žinoti po plombavimo?

Vieną dieną po plombavimo yra nerekomenduojama rūkyti, gerti kavos ar kitų dažančių gėrimų, valgyti dažančio maisto. Plombuotų dantų nerekomenduojama valyti abrazyviomis pastomis, nes plomba gali prarasti savo blizgesį.
Po plombavimo dantys tampa laikinai jautresni, gali pakraujuoti dantenos. Dažniausiai tai praeina po 1-2 savaičių.

 

Jei jums yra atliktas estetinis plombavimas, nepamirškite profilaktinių patikrinimų, plombų poliravimo bei burnos higienos, kurią reikia atlikti bent kartą metuose.

Estetinis-funkcinis plombavimas
Kainoraštis

Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas Kaina, EUR
Funkcinis-estetinis plombavimas, vestibulinis paviršius 120.00 €
Funkcinis-estetinis plombavimas, vestibulinis paviršius su kampų atstatymu 180.00 €
Funkcinis-estetinis plombavimas – 2 paviršiai 160.00 €
Nudilusių kandamųjų kraštų atkūrimas, 1 vnt. 70.00 €
Maketinis plombavimas 50.00 €