Facebook

Miesto Medicinos Centras

Vilniaus miesto širdyje, Senamiestyje, Jūsų laukia poliklinika "Miesto medicinos centras", kurio veiklos esmė - profesionalus ir nuoširdus rūpestis kiekvienu pacientu, jauki aplinka ir ilgalaikiai sveikatą stiprinantys santykiai. Mūsų kvalifikuotas personalas pasirūpins Jūsų sveikata susirgus, o pasveikus - patars kaip ją saugoti, puoselėti, skatins rūpintis ligų profilaktika.

Esame Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos dalis, todėl mūsų šeimos gydytojo apylinkėje prisirašiusiems pacientams šeimos gydytojų teikiamos paslaugos ir pagrindiniai tyrimai yra nemokami. Kaip prisirašyti mūsų šeimos gydytojo apylinkėje galite sužinoti čia.

Sveikata – pamatinė žmogaus vertybė, tačiau kol esame sveiki, apie sveikatą negalvojame, ją pamirštame.
Kviečiame rūpintis sveikata kartu! 

Mūsų vizija.
Sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas ir darbdavys, kuriuo pasitikite.

Mūsų misija.
Atsakingai rūpintis pacientų sveikata. Skatinti sveiką gyvenseną, rekomenduoti efektyvias ligų profilaktikos priemones, kompetentingai patarti ir atsakingai gydyti kiekvieną pacientą. Siekti, kad savo ir artimųjų sveikata visapusiškai rūpintumėtės ir ją vertintumėte.

Mūsų vertybės ir darbo principai.
Kompetencija. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai taiko tik patikrintus ir pripažintus diagnostikos ir gydymo metodus.
Atsakingumas. Kiekvienas apsilankęs mūsų centre sulaukia pagarbos ir dėmesio. Konsultacijos, pagalba bei patarimai teikiami atsakingai, konsultantų kompetencijos ribose.
Naujovių diegimas. Sekame medicinos mokslo pažangą ir ja vadovaujamės, diegiame naujoves, lengvinančias specialistų darbą ir leidžiančias tiksliai diagnozuoti, efektyviai gydyti bei gerinti medicinos centro paslaugų pasiekiamumą.
Bendradarbiavimas. Siekiame suburti tvarų bendraminčių kolektyvą, plėsti esamas partnerystes ir megzti naujas.

Laukiame Jūsų su šypsena