Apie mus

Sveikata – Jūsų ir mūsų rūpestis!

Vilniaus miesto širdyje, Senamiestyje, Jūsų laukia MIESTO MEDICINOS CENTRAS, kurio veiklos esmė – profesionalus ir nuoširdus rūpestis kiekvienu pacientu, jauki aplinka ir ilgalaikiai sveikatą stiprinantys santykiai. Mūsų kvalifikuotas personalas pasirūpins Jūsų sveikata susirgus, o pasveikus – patars kaip ją saugoti, puoselėti, skatins rūpintis ligų profilaktika. Jums pasiruošę padėti šie aukštos kvalifikacijos specialistai: šeimos ir vaikų gydytojos, odontologės ir burnos higienistė, gydytojos akušerė-ginekologė.

Apie mus

Sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas ir darbdavys, kuriuo pasitikite.

Atsakingai rūpintis pacientų sveikata. Skatinti sveiką gyvenseną, rekomenduoti efektyvias ligų profilaktikos priemones, kompetentingai patarti ir atsakingai gydyti kiekvieną pacientą. Siekti, kad savo ir artimųjų sveikata visapusiškai rūpintumėtės ir ją vertintumėte.

Kompetencija. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai taiko tik patikrintus ir pripažintus diagnostikos ir gydymo metodus.
Atsakingumas. Kiekvienas apsilankęs mūsų centre sulaukia pagarbos ir dėmesio. Konsultacijos, pagalba bei patarimai teikiami atsakingai, konsultantų kompetencijos ribose.
Naujovių diegimas. Sekame medicinos mokslo pažangą ir ja vadovaujamės, diegiame naujoves, lengvinančias specialistų darbą ir leidžiančias tiksliai diagnozuoti, efektyviai gydyti bei gerinti medicinos centro paslaugų pasiekiamumą.
Bendradarbiavimas. Siekiame suburti tvarų bendraminčių kolektyvą, plėsti esamas partnerystes ir megzti naujas.

Ką apie mus kalba klientai?
Mūsų darbuotojai
Palikite atsiliepimą