Apie mus

Sveikata – Jūsų ir mūsų rūpestis!

Viename gražiausių sostinės rajonų, Antakalnyje, Jūsų laukia moderni medicinos, endobiogenikos ir odontologijos klinika „Miesto medicinos centras“, kurioje klasikinė medicina dera su individualizuotu požiūriu. Mūsų kvalifikuotas personalas nuoširdžiai ir profesionaliai pasirūpins kiekvienu pacientu bei patars kaip saugoti ir puoselėti sveikatą.

Apie mus

Sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas ir darbdavys, kuriuo pasitikite.

Atsakingai rūpintis pacientų sveikata. Skatinti sveiką gyvenseną, rekomenduoti efektyvias ligų profilaktikos priemones, kompetentingai patarti ir atsakingai gydyti kiekvieną pacientą. Siekti, kad savo ir artimųjų sveikata visapusiškai rūpintumėtės ir ją vertintumėte.

Kompetencija. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai taiko tik patikrintus ir pripažintus diagnostikos ir gydymo metodus.
Atsakingumas. Kiekvienas apsilankęs mūsų centre sulaukia pagarbos ir dėmesio. Konsultacijos, pagalba bei patarimai teikiami atsakingai, konsultantų kompetencijos ribose.
Naujovių diegimas. Sekame medicinos mokslo pažangą ir ja vadovaujamės, diegiame naujoves, lengvinančias specialistų darbą ir leidžiančias tiksliai diagnozuoti, efektyviai gydyti bei gerinti medicinos centro paslaugų pasiekiamumą.
Bendradarbiavimas. Siekiame suburti tvarų bendraminčių kolektyvą, plėsti esamas partnerystes ir megzti naujas.

Ką apie mus kalba klientai?
Mūsų darbuotojai
Palikite atsiliepimą

    TaipNe