Jei turite klausimų ar reikalinga platesnė informacija, prašome susisiekti šiais būdais:

Telefonu:
+370 606 03 888
+370 524 05 406

E. paštu:
[email protected]

Naudinga informacija

Nuo „negaliu valgyti” iki laimingos šypsenos – praktinis pavyzdys

Turėti gražią ir, svarbiausia, sveiką šypseną, niekada nevėlu. Nors kartais gydymas vyksta net keliais etapais, šiuolaikinės medicinos pagalba beveik viskas yra įmanoma.  Šis atvejis mūsų odontologų komandą motyvuoja kasdien siekti pačių geriausių rezultatų.

Pirmasis apsilankymas

Miesto medicinos centre per metus apsilanko gausybė pacientų. Yra tokių, kurie skundžiasi, kad nebegali šypsotis, negali valgyti.  Tai reiškia, kad yra žmonių, kuriuos erzina ne tik estetinis vaizdas, bet ir vargina fiziniai skausmai kramtant ir valgant šaltą ar karštą maistą.

Jau pirmos konsultacijos metu, su pacientu aptariamas preliminarus gydymo planas, atsižvelgiant į situaciją ir galimybes. O būna visko: ir blogų plombų, ir karieso bei skausmingų dantų šaknų kanalų uždegimų. Svarbu įvertinti kaulo būklę, paaiškinti apie laukiančias chirurgines procedūros bei protezavimą.

Gydymo planas

Su sudėtingais pacientų atvejais dažniausiai dirba visa Miesto medicinos centro odontologų komanda. Gydymo planą konkrečiu atveju sudarė keli skirtingi etapai, o kiekvieną jų įgyvendino savo srities specialistas.

Pirmiausia, laukė profesionali burnos higiena ir paciento mokymas kaip ją palaikyti. Profesionali burnos higiena turi būti atliekama ir toliau kas 6 mėnesius. Taip bendrai pasiekti rezultatai išliks maksimaliai ilgai.

Po to pacientui buvo atliktos chirurginės procedūros: kaulo priauginimas, kitaip vadinamas augmentacija, bei viršutinio ir apatinio žandikaulių implantavimas.

Endodontinis arba kitaip, dantų šaknų kanalų, gydymas buvo atliekamas keturiems dantims. Tinkamai atlikta procedūra panaikina kanalų uždegimą, o kartu su juo nebelieka varginančio skausmo, sumažėja rizika, kad toliau tirps šalia šaknies esantis kaulas.

Paskutinis etapas – protezavimas, plombavimas ir sąkandžio atkūrimas. Protezavimas buvo atliktas ant dantų implantų ir likusių viršutinio žandikaulio dantų.

Rezultatu didžiuojasi Miesto medicinos centro specialistai.