Jei turite klausimų ar reikalinga platesnė informacija, prašome susisiekti šiais būdais:

Telefonu:
+370 606 03 888
+370 524 05 406

E. paštu:
[email protected]

Naudinga informacija

Šypsena nuo nulio: kaip daugybė metų diskomforto liko paciento praeityje

Pas mūsų odontologus apsilankę pacientai neretai prisipažįsta – jei tik būtų žinoję apie modernius gydymo būdus, tikrai nebūtų tiek delsę. Vienus kamuoja iš vaikystės užsilikęs milžiniškų grąžtų ir grubių odontologų vaizdinys, kitus nuo kabineto atbaido mintys, kad kreiptis jau paprasčiausiai per vėlu.

Norime pasidalinti paciento istorija, kuri ne tik sklaido mitus apie neįveikiamas burnos higienos problemas, bet ir atspindi mūsų požiūrį – klasikinė medicina turi būti derinama su individualizuotu požiūriu.

Pirmasis apsilankymas

 Į Miesto medicinos centrą pacientas atvyko dėl pablogėjusios kramtymo funkcijos, nuolatinio dantų skausmo ir prastėjančio estetinio vaizdo. Pastaruosius penkiolika metų jis nešiojo išimamus dantų protezus, keliančius vis didesnį diskomfortą.

Netekus dantų, anksčiau tokie išimami dantų protezai būdavo kone vienintelė išeitis, tačiau dabar toks gydymo būdas taikomas tik išskirtiniais atvejais. Išimamas dantų protezas skatina tolesnį žandikaulio kaulo tirpimą, jo priežiūra yra sudėtingesnė, o galiojimo laikas – toli gražu ne visam gyvenimui.

Po išsamios odontologų apžiūros ir tyrimų nutarta, kad dėl esančio didelio uždegimo teks pašalinti visus likusius viršutinio žandikaulio dantis.

Gydymo planas

Kruopščiai suplanuotas ir su pacientu suderintas gydymo planas leido vieno vizito metu atlikti svarbiausius darbus – pašalinti likusius 10 viršutinio žandikaulio dantis, įsriegti 6 dantų implantus ir nuimti antspaudus ilgalaikiam laikinam protezui.

Pastarasis protezas ant 6 implantų, leidžiantis pacientui pilnai atkurti kramtymo ir estetinę funkciją, buvo pagamintas vos per 48 valandas!

Po dar kelių savaičių vykusio vizito metu pasitelktas funkcinio estetinio plombavimo metodas, kuomet keliant sukandimą buvo atkurti nudilę apatinio žandikaulio dantys. Vėlesniuose gydymo etapuose implantuotas trūkstamas dantis apatiniame žandikaulyje.

Galutinis vaizdas

Galiausiai, po visų gydymo etapų ilgalaikis laikinas All-on-6 protezas buvo pakeistas nuolatiniu, itin kokybišku frezuotu cirkonio oksido karkasu su cirkonio oksido dantų apdaila. Taip atkurti visi 12 viršutinio žandikaulio dantų, o pacientui nebereikia vargti dėl prastesnės kramtymo ir estetinės funkcijos.

Žemiau esančioje nuotraukoje matomi abu gydymui naudoti protezai. Tiek laikinas, tiek nuolatinis atrodo lyg dvyniai – abu estetiški, atlieka reikiamas funkcijas, tačiau skiriasi savo struktūra. Būtent pastaroji lemia implantų ilgaamžiškumą ir leidžia pasiekti geriausius rezultatus.

Tinkamai pasirinktas gydymo būdas ir odontologų komandos bendradarbiavimas dabar pacientui leidžia žymiai geresnę gyvenimo kokybę. Nuo nulio atkurta šypsena veidrodyje kasdien primena – kreiptis į profesionalus niekuomet ne per vėlu!

Vargina dantų skausmas, pablogėjęs sąkandis, o gal netenkina estetinė dantų būklė? Nedvejokite ir rezervuokite vizitą jau dabar – kartu atrasime geriausią sprendimą!

Rezultatas atrodo taip