Odontologija

Priekinių ir krūminių dantų plombavimas bei priekinių ir krūminių dantų šaknų kanalų gydymas.

Kanalų plombavimas, gydymas ir pergydymas, naudojant mikroskopą.

Profesionali burnos ertmės higiena, chirurginis dantenų ir kaulinių kišenių gydymas.

Psichologinis vaiko paruošimas, dantukų plombavimas, šalinimas, nuvalymas, higienos apmokymas.

Dantų šalinimas yra dažniausiai atliekama burnos chirurgijos procedūra. Procedūros atliekamos, taikant vietinę nejautrą.

Profesionali burnos ertmės higiena, chirurginis dantenų ir kaulinių kišenių gydymas.

Tai procedūra, po kurios neestetiškai atrodantys dantys vėl tampa gražūs, lygūs ir natūraliai balti. Labiausiai tausojantis dantų restauracijos metodas, maksimaliai išsaugomi kietieji danties audiniai, dantys išlieka gyvybingi.

Danties implantas – tai iš tvirtos ir biologiškai su žmogaus organizmu suderinamos medžiagos pagamintas danties šaknies pakaitalas, chirurginiu būdu sriegiamas į trūkstamo danties vietą. Iš karto po implantavimo pritvirtinamas natūralų dantį pakeičiantis vainikėlis. Savo savybėmis implantais atkurti dantys visiškai prilygsta natūraliems dantims.

Dantų protezavimas ant implantų ir ant dantų šaknų. Tai procesas, kurio metu yra atkuriami žmogaus dantys. Pirminis protezavimo tikslas – sugrąžinti visavertę dantų kramtymo funkciją. Domina kompensuojamas protezavimas? Daugiau informacijos rasite ČIA. 

Ortodontinis gydymas – tai būdas ištiesinti netaisyklinga kryptimi išaugusius dantis, taisyti sąkandį, kitus žandikaulio sutrikimus.

Odontologijos paslaugas teikia
KontaktaiMūsų darbo laikas: I-V 09:00-19:00
Kitu laiku - atskiru susitarimu.

Antakalnio g. 40, Vilnius
+370 606 03 888
+370 524 05 406
miesto@citymedical.lt