Endobiogenika

Endobiogenika – tai individualizuota gydymo strategija, pritaikyta konkrečiam žmogui.

Individualizuotos medicinos arba endobiogenikos pagrindas yra pažangus žmogaus fiziologijos suvokimas, pasitelkus šiuolaikinio mokslo atradimus.  Laikomasi holistinio požiūrio, t. y. žmogaus organizmas vertinamas kaip vientisa sistema, o ne atskiros dalys, kurios funkcionuoja nepriklausomai viena nuo kitos. Siekiama nustatyti, kur slypi sutrikimų ir paciento skundų atsiradimo priežastys, ir jas koreguoti.

Tiriant pacientą yra atliekami kraujo tyrimai bei jų analizė, renkama išsami anamnezė, atliekamas klinikinis ištyrimas, kurio metu įvertinama bendra paciento būklė, kūno simptomai.

Kiekvienam pacientui gydytojas parenka individualiai jam pritaikytą gydymą. Skiriami vaistinių augalų preparatai (fitopreparatai), vadovaujantis mokslu pagrįstomis vaistinių augalų skyrimo indikacijomis. Vaistai gaminami pagal gydytojo receptą vaistinėje. Kiekvienu atveju, įvertinus paciento būklę, sprendžiama dėl sintetinių vaistų skyrimo, tęsimo, jų dozės koregavimo, galimų sąveikų su fitopreparatais. Pagal poreikį taip pat skiriami oligoelementai, vitaminai bei kiti biologiškai aktyvūs preparatai. Gydymo trukmė yra individuali, priklauso nuo paciento būklės, sutrikimų gilumo bei kitų veiksnių.

Įprastiniai sintetiniai vaistai yra gaminami veikliąją medžiagą susintetinant laboratorijoje. Šie vaistai paprastai pasižymi stipriu veikimu bei dažnu šalutiniu poveikiu. Daugybė įprastinių ir mums gerai žinomų vaistinių preparatų yra sukurta pagal veikliąsias medžiagas, kurios buvo išskirtos iš augalų.

Vaistiniuose augaluose yra labai daug veikliųjų medžiagų, kurios papildo viena kitą.  Fitopreparatų veikimas pasireiškia lėčiau, jie veikia švelniau. Tai lemia, kad šių vaistų galimas šalutinis poveikis – minimalus.

Taikant individualizuotą gydymo strategiją (endobiogeninį gydymo metodą), labai svarbu paciento ir gydytojo bendradarbiavimas. Pacientas turi būti sąmoningas ir aktyvus savo ligos atžvilgiu, pasiruošęs ne tik atsakingai vartoti paskirtą gydymą, bet ir koreguoti gyvenimo būdą, mitybą bei kitus su gydytoju aptartus sveikatą įtakojančius veiksnius.

Pacientai, norintys daugiau sužinoti apie taikomą metodą ar pasikonsultuoti, kreipkitės el. paštu konsultacija@citymedical.lt 

Gydytojai
Paslaugų kainynas

ENDOBIOGENIKA

Endobiogenika Kaina, EUR
Įvadinė gydytojo konsultacija ir ištyrimo planas 70.00 - 140.00 €
Gydytojo konsultacija po tyrimų 100.00 - 160.00 €
Gydytojo konsultacija gydymo eigoje 45.00 - 70.00 €
Išrašas iš ligos istorijos 25.00 - 35.00 €
Išrašas apie apsilankymų istoriją 15.00 €
KontaktaiMūsų darbo laikas: I-V 09:00-19:00
Kitu laiku - atskiru susitarimu.

Antakalnio g. 40, Vilnius
+370 606 03 888
+370 524 05 406
miesto@citymedical.lt