Jei turite klausimų ar reikalinga platesnė informacija, prašome susisiekti šiais būdais:

Telefonu:
+370 606 03 888
+370 524 05 406

E. paštu:
[email protected]

Naudinga informacija

Cirkonio implantai nepriekaištingai šypsenai

Šiuolaikinės dantų implantavimo technologijos gali pasiūlyti daugybę variantų susigrąžinti prarastai šypsenai. Vienas iš tokių būdų yra cirkonio implantai. Šiandien tai yra vienas dažniausiai naudojamų pakaitalų tikriems dantims. Savo išskirtinėmis savybėmis pasižymintis cirkonio implantai pacientams leidžia džiaugtis gražiais dantimis visą gyvenimą be papildomų problemų. Tad kuo šie implantai pranašesni už kitus ir kodėl juos verta pasirinkti?

Cirkonio dantų implantai – kas tai?

Šie implantai yra gaminami iš cirkonio keramikos. Jie yra bioinertiški ir biosuderinami, kas reiškia, jog chemiškai nereaguoja su aplink esančiais audiniais. Cirkonio keramikos taip pat neveikia ir oksidacija. Kadangi cirkonio implantai yra bemetaliai, jie tinka daugumai žmonių, o savo tvirtumu nenusileidžia titano implantams. Kartais pasirinkus titano implantus žmogaus organizmas juos atmeta dėl alerginės reakcijos ar kitų priežasčių. Apsunkintas gijimas sukelia ir kitus nemalonumus bei skausmus. Prieš pristatant cirkonio implantus, kitas variantas būdavo tik protezavimas. Tačiau dabar, kai galima rinktis cirkonio implantus, implantavimas pasidarė tinkamas net į alergijas linkusiems žmonėms.

Kitas didelis jų privalumas – spalva. Titano implantai yra tamsios spalvos, o cirkonio – balti. Jie yra labiau panašūs į natūralius dantis, todėl atrodo gražiai ir estetiškai. 

Kodėl verta pasirinkti cirkonio implantus?

Žinomas, pagrindinė priežastis rinktis cirkonio implantą yra būtent jo suderinamumas su organizmu ir aplinkiniais audiniais. Tačiau priežasčių yra ir daugiau:

  • Bėgant laikui nekeičia savo savybių;
  • Nepritraukia bakterijų;
  • Patvarūs ir atsparūs spaudimui, tad galima drąsiai kramtyti ir kietą maistą;
  • Paprastesnė higiena, nes cirkonio paviršius yra lygus, todėl bakterijos nesilaiko ant paviršiaus;
  • Nejaučiamas joks pašalinis skonis;
  • Estetiška išvaizda – labiausiai panaši į natūralius dantis.

Cirkonio implantai turi mažesnę tikimybę būti atmesti organizmo, sukelti kitas audinių aplink dantis reakcijas ar uždegimus, tad tai tampa vis dažnesniu pasirinkimu tarp pacientų. Pati implantavimo procedūra yra saugi, o gijimo laikotarpis daug trumpesnis nei pasirinkus titano metalo implantus. 

Norite sužinoti daugiau apie cirkonio implantus? Užsiregistruokite vizitui pas mūsų odontologus, kurie aptars su jumis galimybes detaliau ir pasiūlys geriausią išeitį. Tai galite daryti telefonu arba mūsų svetainėje paspaudę mygtuką ,,Registracija’’.