Jei turite klausimų ar reikalinga platesnė informacija, prašome susisiekti šiais būdais:

Telefonu:
+370 606 03 888
+370 524 05 406

E. paštu:
[email protected]

Naudinga informacija

Kraniosakralinė terapija nėra paprastas masažas. Kaip ji atliekama?

Neseniai supažindinome jus su kraniosakralinės terapijos nauda ir sulaukėme klausimų – o kaip ji atliekama? Išsamiau apie tai pasakoja kineziterapeutė Milda Šiupšinskienė.

„Paprastai pacientas guli ant nugaros ir gali atsipalaiduoti. Terapeutas paeiliui liečia pėdas, kojas, pilvą, pečius, kaklą, galvą. Skirtingi prisilietimo būdai ir vietos terapeutui suteikia informacijos apie paciento kūne slypinčias įtampas – švelniai spaudžiant ar judinant audinius vyksta šių įtampų paleidimas. Tiksliau – terapeuto prisilietimas leidžia pačiam žmogui sužinoti apie esamą įtampą ir ją paleisti. Nuostabu, kad pacientui nebūtina sąmoningai suvokti ir dalyvauti vykstančiuose procesuose – ši terapija kreipiasi į žmogaus vidinę išmintį, kuri ir veda kūną gijimo keliu, terapeutui atliekant asistento vaidmenį.”, sako Milda Šiupšinskienė.

Pasak jos, neretai kraniosakralinės terapijos metu kyla įvairių įžvalgų, nes įtampas kūno audiniuose sukelia ne tik fizinės traumos, darbo pobūdis, fizinis aktyvumas ar biocheminiai veiksniai, tačiau ir emociniai išgyvenimai dabar arba iš anksčiau.

Dėl to ši terapija nėra paprastas masažas. Reikia laiko gautai patirčiai integruoti. Rekomenduojame kraniosakralinę terapiją ne dažniau, kaip kartą per dvi savaites.

Jaučiate, jog ši terapija gali jums padėti? Kviečiame registruotis:
ℹ www.miestomedicinoscentras.lt arba telefonu: (8-606) 03888