Jei turite klausimų ar reikalinga platesnė informacija, prašome susisiekti šiais būdais:

Telefonu:
+370 606 03 888
+370 524 05 406

E. paštu:
[email protected]

Naudinga informacija

Mitai apie dantų implantaciją

Dantų implantacija – pažangus ir patikimas būdas atkurti prarastą šypseną. Dantis implantų pagalba atkūrę pacientai ilgus metus džiaugiasi funkcionaliais dantimis ir estetiška šypsena. Nors šį metodą drąsiai galime vadinti vienu svarbiausiu odontologijos laimėjimu, deja, ne kiekvienas išdrįsta rinktis implantaciją dėl vyraujančių mitų. Kokie jie?

1 mitas. Implantacija – ilga, sudėtinga ir skausminga procedūra

Dantų implantacija iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti sudėtinga ar skausminga. Iš tiesų, šiuolaikinė odontologija stipriai pažengusi, tad baimintis procedūros nėra pagrindo. Dantų implantas įsriegiamas greitai ir neskausmingai – vos per 20–30 minučių vietinėje nejautroje.

2 mitas. Dantų implantai reikalauja papildomos priežiūros

Ant implantų pritvirtintos dantų karūnėlės išvaizda ir funkcija atstoja natūralius dantis. Jų priežiūra – taipogi lygiai tokia pati kaip natūralių dantų: valymas du kartus per dieną šepetėliu ir dantų siūlu, reguliarūs apsilankymai pas odontologą bei burnos higienistą.

3 mitas. Dantų implantai sunkiai prigyja

Šiuolaikiniai aukštos kokybės implantai, pvz. Straumann dantų implantai, pasižymi ypatingai aukštais prigijimo rodikliais. Specialios implantų gaminimo technologijos greitina gijimo procesą ir kaulo formavimąsi, pagerina kaulinio audinio aprūpinimą krauju ir mažina uždegimą.

4 mitas. Implantacija – trumpalaikis sprendimas

Implantacija – ne vienintelis dantų atkūrimo būdas, tačiau bene vienintelis, kuris tarnaus visą gyvenimą ir apsaugos nuo neigiamų dantų netekimo pasekmių.

5 mitas. Dantų implantacija pažeidžia sveikus dantis

Pasirinkus dantų implantus, nereikia šlifuoti sveikų dantų. Vadinasi, tai yra saugus sprendimas, pakeičiantis prarastus dantis, nepadarant jokios žalos šalia esantiems natūraliems dantims.

Miesto Medicinos Centre implantuoja gyd. odontologas, burnos chirurgas A. Sudeikis, protezuoja – gyd. odontologės M. Asipauskienė ir J. Gaubaitė.