Jei turite klausimų ar reikalinga platesnė informacija, prašome susisiekti šiais būdais:

Telefonu:
+370 606 03 888
+370 524 05 406

E. paštu:
[email protected]

Naudinga informacija

Kraniosakralinė terapija: pagarba žmogaus kūnui ir įsiklausymas

Kraniosakralinė terapija – inovatyvus metodas sumažinti įvairius skausmus ir negalavimus. Pavadinimas jau įvardija dvi anatomines struktūras – kaukolę ir kryžkaulį. Terapijos metu šioms kūno vietoms yra skiriamas didžiausias dėmesys. Jos yra veikiamos švelniais prisilietimais, lėtais judesiais. Taip pat yra dirbama su įtampomis kūno diafragmose (kvėpuojamojoje, dubens dugno ir kt.) kraniosakraliniu ritmu.

Kaip veikia kraniosakralinė terapija?

Kraniosakralinė terapija turi unikalų visuminį poveikį žmogaus kūnui. Per nervų sistemą yra veikiamos įvairios kūno funkcijos ir žmogaus gyvybingumo lygis. Specialistas atranda ir padeda atsipalaiduoti įvairioms įtampoms kūno audiniuose, dėl to išlaisvinama energija, kurią kūnas skirdavo tai įtampai palaikyti. Kūnas savarankiškai nusprendžia, kurias įtampas atėjo laikas paleisti, o taip gali atsirasti ir emocijų paleidimas. Kraniosakralinė terapija taip atneša naudą mūsų fizinei ir emocinei savijautai. Atlaisvintą energiją kūnas organizmas taip gali panaudoti savigydai ar kitiems kūno darbams.

Taip pat kraniosakralinė terapija gali padėti palengvinti ir negalavimus susijusius su vidaus organais, nes padeda įjungti parasimpatinę nervų sistema. Dėl to gali pagerėti virškinimo, šalinimo, regeneracijos funkcijos.

Kam gali padėti ši terapija?

Kraniosakralinė terapija naudinga tiek suaugusiems, tiek vaikams. Ji gali padėti esant įvairiems kūno skausmams ar sutrikimams:

  • Turint nemigą ar kitus miego sutrikimus;
  • Esant dideliam nuovargiui, stresui, įtampai;
  • Patiriant galvos skausmus;
  • Jaučiant rankų tirpimą;
  • Esant pečių, klubų, kryžkaulio srities skausmui;
  • Jaučiant nugaros skausmus;
  • Kai yra jaučiamas smilkininio apatinio žandikaulio sąnario skausmas ar kiti skausmai.

Terapijos eiga

Pirmo vizito metu pirmiausia yra aptariami esami skausmai, sudaromas terapijos planas. Kiekvienam žmogui šis planas yra individualus, priklausomai nuo skausmų pobūdžio ir skausmo lygio.

Kraniosakralinė terapija vyksta pacientui gulint ant masažinio stalo, dažniausiai ant nugaros (nusirengti nereikia). Labai dažnai terapijos metu yra jaučiamas atsipalaidavimas, malonūs pojūčiai, galima net užsnūsti. Šis trumpas laikas leidžia pailsėti, pabūti malonioje sąmonės būsenoje, kurią kartais sunku pasiekti. Norite šią terapiją išmėginti ir jūs? Registruokitės pas mūsų specialistes Mildą ir Karolina čia.